Language

Bankiet czy plener – w czym na wesele?

Ciepłe promienie słońca i przyjemny zapach kwiatów zapowiada nam.. sezon na wesela! Jeśli szukasz idealnej kreacji dla Ciebie i swojej córeczki, to ten wpis jest dla Ciebie.

Ile razy otwierałaś szafę i zastanawiałaś się: w co mam się ubrać? W co ubiorę moja małą damę? Sama nie raz miałam taki kłopot i dylemat. Rozmawiając z najbliższymi czy z przyjaciółkami, zastanawiałam się co jest najważniejsze w tej jakże bardzo ważnej kreacji na wesele. Słyszałam: „klasyka, czerń – absolutnie!, wzory? – ale tylko małe..”. Nie uzyskałam jednoznacznej odpowiedzi, jedynie mnóstwo kolejnych pytań odnośnie stylizacji gościa weselnego.

Z czasem zrozumiałam, że w dzisiejszym świecie pięknych barw, kontrastu od nasyconych kolorów po te zupełnie klasyczne, zwiewnych i luźnych fasonów po te dopasowane do ciała, najważniejsze jest jedno: jak postrzegam siebie i jak chcę się czuć w tym dniu. Tego samego zapragnęłam dla swoich dzieci, aby uczestnicząc w tak ważnym wydarzeniu poczuły się swobodnie, ale i zachwycająco.

Szukając idealnej kreacji dla siebie i córki na pewno zwrócisz uwagę na kwiatowe wzory, żywe kolory i urokliwe pastele, gdyż bardzo dobrze wpisują się w modę weselną każdego roku. Sukienka w grochy – Maja, wielka tiulowa chmurka – Anastazja czy bogato zdobiona – Sylwia – wszystkie opisy pasują do kreacji dla małych i dużych dam. To od Was zależy jak chcecie się poczuć i wyglądać tego dnia, a tańce, pyszne jedzenie i piękne wspomnienia będą Wam towarzyszyły na długo, gdy razem na kanapie będziecie oglądały zdjęcia.

Poza wybraniem sukienki, ważnym elementem w dopełnieniu stylizacji są dodatki. Biżuteria, wygodne buty i niecodzienna torebka to oczywisty must have. Coraz częściej możemy spotkać stylizację wzbogaconą również kwiatami, opaskami czy fantazyjnymi spinkami o unikatowym designie. Nasze kochane księżniczki równie pięknie będą się prezentować w kwiatowych wiankach czy kokardach we włosach, dzielnie trzymając pod pachą swoją ulubioną lalę w jakże urokliwej sukience.

Wybierając się na wesele, ubierzcie się z dziećmi w dobry humor i wyjątkową kreację, a niesamowite wspomnienia i świetna zabawa będą Wam towarzyszyć do białego rana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *