Prezentownik

  Filters
  Done
   • 299.00 
    Personalizowany kalendarz adwentowy posiada 24 kieszonki w których
    możemy umieścić świąteczne niespodzianki. W naszym kalendarzu
    znajdują się karteczki z pomysłami na zabawę. Jest to okazja do
    wspólnego spędzenia zimowych dni w oczekiwaniu na Święta.
    Kalendarz wykonany jest z wysokiej jakości materiału. Staranne ręczne
    wykonanie, wszystkie ozdoby na kieszonkach są naszywane. Specjalnie
    dobrane kolory i dopracowane szczegóły sprawiają, że kalendarz jest
    doskonałą ozdobą wnętrza.
    Ozdoby filcowe wykonane są bardzo starannie z najwyższej jakości
    filcu, wyprodukowanego w 100% z wełny.
    Napis na górze kalendarza, może być dowolny. Przesyłam zdjęcia
    kalendarzy z imionami, ale napis może być bardziej uniwersalny np.
    Wesołych Świąt.
    Wymiary kalendarza 92cm x 57cm.
    Wymiary ozdoby filcowej 10cm x 10cm.
    Czas realizacji 7 dni.
   • Lalka dla dziewczynki - Anna
    350.00 

    Lalka Anna zaprasza do przytulania, opowiadania ciekawych historii i wysłuchania tajemnic każdej, małej księżniczki. Lubi się czesać i przebierać, a jej ulubioną sukienką jest niebieska, tiulowa chmurka z falbankami, którą można łatwo ściągać do kolejnych przebieranek. 30 cm mięciutkiej Ani pozwoli na wiele radości i zabawy. Idealna na prezent. W naszej kolekcji posiadamy również sosnowe mebelki dla lalki oraz szafę z ubrankami.

    Skład: gęsto tkana dzianina (kolor o delikatnie brzoskwiniowej barwie).
    Wyprodukowane w Polsce.

   • Lalka dla dziewczynki - Little PonyLalka dla dziewczynki - Little Pony
    349.00 

    Lalka Little Pony pięknie prezentuje się w swojej wyjątkowej tęczowej sukience, przynoszącej na myśl przygody kolorowych kucyków. Chętnie się przytula, słucha opowiadań i ciekawych historii, a także tajemnic każdej, małej księżniczki. Lubi się czesać i przebierać, gdyż jej tiulową spódniczkę można łatwo ściągać do kolejnych przebieranek. 30 cm mięciutkiej Little Pony pozwoli na wiele radości i zabawy. Idealna na prezent. W naszej kolekcji posiadamy również sosnowe mebelki dla lalki oraz szafę z ubrankami.

    Skład: gęsto tkana dzianina (kolor o delikatnie brzoskwiniowej barwie).
    Stworzona w Polsce.

   • Lalka dla dziewczynki - Magda
    349.00 

    Lalka Magda zaprasza do przytulania, opowiadania ciekawych historii i wysłuchania tajemnic każdej, małej księżniczki. Lubi się czesać i przebierać, a jej ulubioną spódniczką jest biało niebieska, tiulowa chmurka z falbankami, którą można łatwo ściągać do kolejnych przebieranek. 30 cm mięciutkiej Madzi pozwoli na wiele radości i zabawy. Idealna na prezent. W naszej kolekcji posiadamy również sosnowe mebelki dla lalki oraz szafę z ubrankami.

    Skład: gęsto tkana dzianina (kolor o delikatnie brzoskwiniowej barwie).
    Stworzona w Polsce.

   • Lalka dla dziewczynki - Sylwia
    349.00 

    Lalka Sylwia niezwykle dostojnie prezentuje się w swojej pięknej sukience. Zaprasza do przytulania, opowiadania ciekawych historii i wysłuchania tajemnic każdej, małej księżniczki. Lubi się czesać i przebierać, gdyż jej tiulową spódniczkę można łatwo ściągać do kolejnych przebieranek. 30 cm mięciutkiej Sylwii pozwoli na wiele radości i zabawy. Idealna na prezent. W naszej kolekcji posiadamy również sosnowe mebelki dla lalki oraz szafę z ubrankami.

    Skład: gęsto tkana dzianina (kolor o delikatnie brzoskwiniowej barwie).
    Stworzona w Polsce.

   • Lalka dla dziewczynki - Zuzia
    349.00 

    Lalka Zuzia zaprasza do przytulania, opowiadania ciekawych historii i wysłuchania tajemnic każdej, małej księżniczki. Lubi się czesać i przebierać, a jej ulubioną spódniczką jest niebieska, tiulowa chmurka z cekinami, którą można łatwo ściągać do kolejnych przebieranek. 30 cm mięciutkiej Zuzi pozwoli na wiele radości i zabawy. Idealna na prezent. W naszej kolekcji posiadamy również sosnowe mebelki dla lalki oraz szafę z ubrankami.

    Skład: gęsto tkana dzianina (kolor o delikatnie brzoskwiniowej barwie).
    Stworzona w Polsce.

   • Szafa na ubrankaSzafa na ubranka
    259.00 

    Wyjątkowa, drewniana szafa na ubranka dla lalek. Solidnie wykonana z drewna sosnowego, zachwyca pastelowym kolorem, a także swoim pięknym zapachem. W środku znajdziemy zdobienia z uroczych kwiatuszków, małe wieszaki (4 szt.) i zestaw kolorowych sukienek, w które można do woli przebierać laleczki z naszej oferty. Każda mała dama, będzie mogła chować do szafy nie tylko ubranka dla lalek, ale też świat dziecięcej wyobraźni.

    Skład: drewno sosnowe.
    Wyprodukowane w Polsce.

   • Zestaw mebli dla lalekZestaw mebli dla lalek
    250.00 

    Przedstawiamy zestaw eko-mebli, pięknie pachnących sosnowym drewnem. Kredens, dwa krzesła i stół zachęcają do zabawy i rodzinnych podwieczorków wśród ulubionych lalek. W kredensie, który ma otwierane drzwiczki, można schować drobne skarby. Zabawa nie będzie miała końca, gdy do dołączą do niej laleczki z naszej kolekcji.

    Skład: drewno sosnowe.
    Wyprodukowane w Polsce.